• Emir Beyazörtü
  • Uxbridge / London, Yurt Dışı
  • Firma: Gradezone LTD, Meslek: Dış Ticaret Firması Sahibi
  • En Uzun Koşum: 15km
  • İlgilendiğim Sporlar: Futbol, Yürüyüş, Yüzme, Badmington, Dalış
  • Favori Parkurlarım:
  • Profil Sayfamı Paylaş:
    http://ipk.adimadim.org/profil/IPK86159

Hakkımda

Emir, yiyecek ve içecek sektöründe 7 yıllık profesyonel tecrübeye sahip satınalma ve ürün geliştirme uzmanıdır.

Real Hipermarketler’in gıda satınalma uzmanı olarak 2015-2017 yılları arasında hizmet vermiş ve süt ve süt ürünleri, meyve-sebze ve su ürünleri kategorilerini yönetmiştir. Perakende sektöründe geçirdiği 3 yıl boyunca ciro gelişimi, marka yönetimi, kontrat yönetimi ve müşteri memnuniyeti konularında önemli çalışmalarda bulunmuştur.

Perakende kanalından sonra Emir, 2017-2019 yılları arasında Shaya Magazacilik A.S.’de gıda satınalma uzmanı olarak görev yapmıştır. Sorumluluğunda olan gıda markaları arasında Starbucks, Shake Shack, Le Pain Quotidien, Pinkberry ve P.F. Chang’s bulunmaktaydı. Restoran ve EDT kanallarında bağlı bulunduğu satınalma ekibi ile birlikte önemli işlere imza atan Emir, şirketine önemli miktarda tasarruf sağlamıştır. Özellikle Starbucks ürünlerinin gelişiminde koordineli çalıştığı ekipler ile birlikte birçok satış başarısı kazanmış ürünler geliştiren Emir, restoran ve EDT dünyasına birçok startup marka da kazandırmıştır.

Profesyonel kariyerinin dışında Junior Chamber International’in İstanbul şubesinde sosyal sorumluluk ve aktif vatandaşlık projelerinde önemli görevler almıştır. 2018 yılında JCI İstanbul Networkist Projesi’nin Direktörlük görevini üstlenen Emir, hali hazırda JCI İstanbul 2019 yılı Enine Boyuna Franchising Projesi’nin Direktörlüğü’nü yapmaktadır. 2020 yılında ise JCI İstanbul Uluslararası Projelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görevine devam edecektir.

İstanbul Üniversitesi Su Bilimleri Mühendisliği’nden 2010 yılında mezun olan Emir ayrıca 2007-2008 dönemi İstanbul Üniversitesi Su Bilimleri Fakültesi Sualtı Kulübü Başkanlığı ve İstanbul Üniversitesi Yelken Kulübü Kurucu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Su sporlarına özel ilgi duyan Emir, yelken sporcusu ve dalgıçtır.