• Pınar Erdem
  • Çekmeköy, İstanbul
  • Firma: Eczacıbaşı - Baxter, Meslek: Ekonomist
  • En Uzun Koşum: 66km
  • İlgilendiğim Sporlar: Koşu, Pilates, Dalış, Trail Running
  • Favori Parkurlarım: Beşiktaş-Sarıyer Sahil; Belgrad Ormanı; Çekmeköy Taşdelen Ormanları
  • Profil Sayfamı Paylaş:
    http://ipk.adimadim.org/profil/IPK192

Hakkımda

Sonsuz iyiliğlie ve onun gücüne inanan biri olarak kendime ve etrafıma en iyi gelen şeyi yapıyorum, koşuyorum.

Eski beyaz yakalı yeni girişimci olarak çalışma hayatına devam etmekteyim.
2011 de hayatımın en güzel armağanına kavuştum, Defne’me. Onunla birlikte daha sağlıklı olmak hedefiyle ve toplumsal olarak nasıl daha faydalı olurum arayışı içinde iken tanıştım Adım Adım ile ve o andan itibaren herşey değişti, 2014 Eylül ayıydı ve koşuya başlama kararımla hayatımı hem sağlık açısından hem de psikolojik olarak değiştirdim, hikayem burada.
https://www.uplifers.com/ilham-veren-hikayeler/


Artık haftanın 4-5 günü antrenman yapıyorum, her yıl biraz daha zorlu ultramaratonlara katılarak kendimi geliştirmeye çalışırken Adım Adım la birlikte iyiliğin gücünü tüm çevreme anlatıp inandığım projelere kaynak sağlamaya çalışıyorum .

Ve son 2 yıldır kızımla birlikte koşuyoruz, kendisi ilk yardımseverlik koşusunda, 6,5 yaşında hepimizden daha çok bağış toplayarak 8 km koştu!!


Koşabildiğim, adımlarıma anlam katabildiğim ve çevremde farkındalık yaratabildiğim her ana şükrediyorum.

Son olarak ‘’Koşmak özgürlüktür. Hiçbir şeyi düşünmeden atın adımınızı, bakalım neler olacak?” demek istiyorum. Ancak koşarak yapabileceğimiz çok daha güzel bir şey var, o da yardımseverlik koşusu yapmak. İyilik peşinde koşmasaydım bu kadar süreklilik ve motivasyon gösterebilir miydim, bilmiyorum. Bireysel olarak bana çok şey kattı, kendi gücümü ve istersem yapamayacağım hiçbir şeyin olmadığını fark etmemi sağladı. Hep diyorum, yine söyleyeyim; iyi ki varsın Adım Adım.