• GÜven YÜksek
  • Bahçelievler, İstanbul
  • Firma: Hellmann Worldwide Logistics, Meslek: serbest
  • En Uzun Koşum: 42km
  • İlgilendiğim Sporlar: Koşu, Dağcılık, Doğa Sporları
  • Favori Parkurlarım: Florya - Yeşilköy  Sahil; Florya Atatürk Ormanı; Belgrad Ormanı
  • Profil Sayfamı Paylaş:
    http://ipk.adimadim.org/profil/IPK16605

Hakkımda

Rize'nin Pazar ilçesine bağlı Haşgun köyünde, ikinci çay zamanı yani Temmuz ayında dünyaya gözlerimi açmışım. En azından bana anlatılan bu. Babam, Beşiktaş'ın golcüsünün adını vermiş.. Soyadım da Yüksek olunca, ben de Güven kendiliğinden Yüksek olmuş. Koşu ile ilk, Annem 'Hadi oğlum bir koşu bakkaldan ekmek al gel' dediğinde tanıştım. O gündür bugündür koşuyorum. Koşmak bana çok şey kazandırdı. En önemlisi de bedensel ve ruhsal zindelik.
Adım Adım ile tanışmam ise koşumu anlamlı kılmamda bana yön verdi. Koşarak başkalarının yaşamına dokunabilmek ve daha da önemlisi farkındalığı arttırmak bireysel olarak koşunun bana kazandırdığından çok daha değerli oldu benim için.
O günden sonra her adım bir canlı için umut olsun diyerek, adımlarımı iyilik peşinde koşmak için atmaya başladım.. Sizlerle birlikte bugüne kadar nelere katkı sağladık :
Güvenli bir yuva ile Şah Kartallarının neslinin devamına, Otizmli çocukların diğer bireyler gibi yaşamlarını tek başına sürdürebilmeleri için ihtiyaçları olan 'özel eğitim' almalarına, Down Sendromlu Bireylerin, bağımsız bir yaşam sürdürebilmeleri için 'mesleki özel eğitim' almalarına,Mardin Savur ilçesindeki çocukların bir yıllık eğitim ihtiyaçlarına,ve son olarak da Akülü Tekerlekli Sandalye ile engelli bireyleri özgürleşmesine... Tam 1432 kişi, 170 bin 840 TL bağış yaparak sadece bu projelerin gerçekleşmesine katkı sağlamakla kalmadınız, yarattığınız farkındalık ile toplumda konuların bilinirliliğini arttırdınız
Siz kampanyalarıma arkadaş olurken ben de bir tekerlekli sandelyeli arkadaşımıza 'Yol arkadaşlığı' yaparak, koşu heyecanını hep birlikte yaşadık.
Her zaman Güven'de kalın ;-)
Sevgiler