Kampanyamın Etkisi
1 Kanser tedavisi gören 1 çocuk ve ailesi

  • Yardım Projem: İstanbul-2016-KAÇUV-Koş Destek Ol, Bir Çocuğa Umut Ol
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 9
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 500 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: kanguRUN
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9951
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC9951

500 /500 TL

Kampanya Hedefim

721.988 /750.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

koşmak özgürlüktür. Tüm değerlerin yozlaştığı, sevginin bittiği dünyada, seni çekemeyenlerin ulaşamayacakları tek şey. bunu engelleyecek hiçbir güç yok yeter ki iste.Sen ilerledikçe sadece bakabilirler. Ya kıskanırlar ya da senden ilham alıp, koşmaya başlayabilirler. Ama seni asla durduramazlar. limitleri sen belirlersin.

peki bunu yaparken neden insanlara yardım etmeyelim? koşmanın kutsal bir amaca hizmet etmesi kadar güzel bir şey olabilir mi?

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Türkiye’de her yıl 3.000 çocuğa kanser teşhisi konuluyor. Tedavi uzun ve zorlu bir süreçten oluşuyor. Aile Evi, Türkiye’nin farklı bölgelerinden tedavi için İstanbul’a gelen ancak maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve ailelerine tedavi boyunca konaklama, gıda ve psiko-sosyal destek hizmetleri sunuyor.

Kanser tedavisi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi’ndeki 1 aylık konaklama, gıda, giyim, temizlik, psikolojik destek, eğitim ve etkinlik bedeli 895 TL'dir. 

Eğer Nazmi AYDIN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)