• Yardım Projem: İstanbul-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 26
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.290 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9462
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC9462

1.290 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

917.860 /1.000.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili arkadaşlarım
Ben koşmazdım. Sevmezdim ve denesem de uzun süreli koşamıyordum ('beceremezdim'in uzun açıklaması diyebiliriz:) ) Geçen ay bana ulaşan bir e-posta, sanırım bana gereken motivasyonu verdi, Çocuklar için, onların sevgi ve iyilik içinde büyümesi için koşmak. Bu motivasyonla an fazla 4-5 dakika sürebilen koşularımı şu an 40 dakikaya çıkarabildim. şimdi amacım 13 kasım'da İstanbul Maratonu'nda 10 km koşmak. 10 km benim için hala çok uzun bir mesafe ama yine de amacım yarışı belirlenen sürede bitirebilmek:)

13 Kasım 2016 günü İyilik Peşinde Koşacağım.
İstanbul-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları projesini destekleyeceğim. Hem manevi desteğiniz , hem de hiçbir alt limit olmadan aşağıdaki linklerle direk Koruncuk Vakfı'na yapabileceğiniz maddi yardımlar benim için ve Koruncuk çocukları için çok anlamlı olacak, bizi çok mutlu edecek.

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor. İzmir'in Urla ilçesinde yapım aşamasında olan, 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 16 Koruncuk'un yaşayacağı 2 Aile Evi'nin inşaası için koşuyorum.
El verelim hayata tutunsunlar!

Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.

Beni desteklemek için sen de bağış yap
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC9462

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan
https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9462

Sevgiler

Sine

Koruncuk

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor.

İzmir'in Urla ilçesinde yapım aşamasında olan, 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 16 Koruncuk'un yaşayacağı 2 Aile Evi'nin inşaası için koşuyoruz.
Koşucu başına katkı hedef olarak belirlediğimiz her 2.500 TL* bağış ile Koruncukların Aile Evlerine bir "tuğla" daha yerleştiriyoruz.
El verelim hayata tutunsunlar!

(*Bilgi notu: 2.500 TL'lik bağış hedefi 2 Aile Evinin toplam inşa maliyeti ve içlerinde büyüyecek 16 Koruncuk'un ortalama kalış ve bakım süresi göz önüne alınarak hesaplanmıştır. 1.000.000 TL / 16 Koruncuk / 25 sene)
 

 

Eğer Sine Sandıkçı isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)