Kampanyamın Etkisi
1 Desteklenen Çocuk

  • Yardım Projem: Antalya-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 180 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Caretta Sports
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9107
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC9107

180 /300 TL

Kampanya Hedefim

305.436 /306.771 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ben öğretmenim ve şunu çok iyi biliyorum ki çocukların şu anının ve geleceklerinin sevgi dolu ve güvende olması gerekmektedir. Yıllar boyunca da kendi dunyamda bunun icin mucadele verdim. Simdi bu mucadelemi kimsesiz cocuklar icin sevgi dolu, bir o kadar da guclu atacagim. Daha fazla koruncuk icin senden destek bekliyor olacagım. Yanimda oldugunu biliyorum...

Koruncuk

Türkiye’de binlerce çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 12.667 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Ugur Koksal isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)