• Yardım Projem: Antalya-2016-KAÇUV-Sen De Mücadelemize Ortak Ol
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 68
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 12.567 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC8301
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC8301

12.567 /20.000 TL

Kampanya Hedefim

180.378 /181.505 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Çocuklar, hele kanser tedavisi gören çocuklar ve onların aileleri için iyi bir şey yapmak çok önemli, çok anlamlı. KAÇUV bunu çok iyi yapıyor, faaaliyetleri etkin, mali tabloları şeffaf. Bağışlarımızla onlara güç katmamızı sonuna kadar hakediyorlar. Ben 6 Mart'ta adımlarımı onlar için atacağım. Bağış tutarı tamamen takdirinize ve imkanlarınıza bağlı.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Türkiye’de her yıl 3.000 çocuğa kanser teşhisi konuluyor. Tedavi uzun ve zorlu bir süreçten oluşuyor. Aile Evi, Türkiye’nin farklı bölgelerinden tedavi için İstanbul’a gelen ancak maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve ailelerine tedavi boyunca konaklama, gıda ve psiko-sosyal destek hizmetleri sunuyor.

Kanser tedavisi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi’ndeki 1 aylık konaklama, gıda, giyim, temizlik, psikolojik destek, eğitim ve etkinlik bedeli 895 TL'dir. Toplayacağınız bağışlarla bir çocuğumuz ve ailesinin, dilediğiniz süre boyunca giderlerini sahiplenebilirsiniz.

Eğer Emre Öztuna isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)