Kampanyamın Etkisi
1 Desteklenen Çocuk

  • Yardım Projem: Antalya-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 30
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.975 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Çaylaklar , OMA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC8102
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC8102

1.975 /5.600 TL

Kampanya Hedefim

305.436 /306.771 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

2016 Runatolia koşusunda Koruncuk Vakfı adına koşacağım. Bu benim ilk yardımseverlik koşum. Korunmaya muhtaç çocuklar için iyilik peşinde koşacağım için büyük bir sorumluluk hissediyorum. Sen de bu güzel çocukların hayatında ufak ta olsa bir katkın olsun istersen lütfen kampanyama destek ol. Bu kampanya için hazırladığım sayfayı takip ederek ne kadar bağış topladığımı görebilir ve bize katılabilirsin.

Koruncuk Vakfı

Türkiye’de binlerce çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 12.667 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Ayşe Engin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)