Kampanyamın Etkisi
1 Desteklenen Genç

  • Yardım Projem: Antalya-2016-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 7
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 85 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TOG
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC8081
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC8081

85 /400 TL

Kampanya Hedefim

200.589 /201.143 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

10 km miiiiii? Antalya da mı? Gelen bağışlar projeleeeer için mi? Orda durcan hacı :D o zaman ben de varım :)
6 Martta Antalya'da yapılacak Runatolia koşusunda Mersin Toplum Gönüllüleri için koşacağım. Toplanan her 120 TL nin 1 öğrencinin ihtiyaç duyacağı eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacağını ve bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflendiği bilgilendirmesini yaparak desteğinizi bekliyorum arkadaşlar :) İyiliğin, yardımın azı, çoğu, ölçütü olmaz :) Biz yeter ki iyilik peşinde koşalım...:)

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmektedir. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmektedir.

Bağışlanan her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacaktır.

Eğer Ruşen Gürgar isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)