• Yardım Projem: İstanbul M-2021-Darüşşafaka-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 26
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 11.504 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: EQUINIX TURKEY
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC78171
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC78171

11.504 /6.000 TL

Kampanya Hedefim

1.455.650 /1.400.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

İyilik peşinde koşuyorum sevgili dostlar... Bu kez Darüşşafaka ile eğitim için adım atacağım. Koşamazsam yürüyorum zira iyilik için ancak harekete geçerek kaynak yaratılabileceğine inanıyorum. Kıymetli destekleriniz için yürekten teşekkürlerimle :-)

Dear Friends, I run for 'the goodness' in a nutshell. For this event, I will run/walk to fundraise for the education of orphan kids who are getting a great education by Darussafaka. I am a firm believer of 'taking action is the key to achieve' so that is why I use my steps to support my cause. This year I will be walking since my doctor does not allow running after a recent ankle sprain I got a month ago. Please motivate and support me on this one. Heartful thanks in advance :-)...

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi ve/veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl N Kolay 43. İstanbul Maratonu’nda 300 öğrencimizin tablet ihtiyacını karşılamak için koşuyoruz.

1 öğrenci için tablet fiyatı 3000 TL'dir.

Eğer ASLI GURESCIER isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)