Kampanyamın Etkisi
1 Desteklenen Genç

  • Yardım Projem: Antalya-2016-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 10
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 171 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TOG
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7764
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7764

171 /500 TL

Kampanya Hedefim

200.589 /201.143 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Toplum gönüllüsü gençlerin yapacağı etkinlik ve projeler de onlari desteklemek adına koşuyorum ve onların da bu alanda özgüvenleri yüksek bir şekilde hayal ettiklerini gerçekleştirebilmeleri için bende bu sayede bir ışık olmak istiyorum . Hayal ettiklerini gerçekleştirme kelimesi bilr ne kadar heyecan verici bir de yapılan bağışlarla onlara sağlanan imkanlardan sonra yapılanları somut bir şekilde görme kısmını düşünün , hadi o zaman heyecana hep beraber ortak olalım .

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmektedir. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmektedir.

Bağışlanan her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacaktır.

Eğer Gülbeyaz Ece Gündüz isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)