• Yardım Projem: İstanbul M-2021-Darüşşafaka-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 38
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.400 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC76543
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC76543

3.400 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

1.455.650 /1.400.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Herkese merhabalar. Bu sene 43. İstanbul Sanal Maratonu koşusunda (10K) olarak; anne-babası hayatta olmayan veya maddi olanakları yetersiz olan birçok çocuğa eğitimde fırsat eşitliği sağlayan ve tamamen hayırsever vatandaşlar sayesinde varlığını sürdüren Darüşşafaka Cemiyeti adına, eğitim için koşumu fiziki olarak tamamladım. Şimdi sıra yardım için sizden desteklerinizi beklemeye geldi. Geçen sene söz konusu eğitimse yardıma koşarız dedik ve iki çocuğumuzun bir yıllık eğitim kitine ulaşmasında hep birlikte katkı sağladık ve bu durum benim için paha biçilemez bir mutluluk kaynağı olmuştu. Yine aynı duygularla, güçlü bir ülke olmamız için eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanmasına katkıda bulunmak adına adım atmaya karar verdim . Eğer siz de destek olmak isterseniz profilimdeki linkten bağış yapabilirsiniz. Bazı şeyler olmasa da olur ama aydınlık bir gelecek için eğitim olmazsa olmaz diye düşünüyorum. Benimle birlikte maddi-manevi yardıma koşan herkese şimdiden çok teşekkür ederim. Desteğinizi yanımda hissetmek bana güç verecek. Hedefimize ulaşmış bir şekilde güzel sonuçlarla görüşmek üzere herkese sevgiler 💚

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi ve/veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl N Kolay 43. İstanbul Maratonu’nda 300 öğrencimizin tablet ihtiyacını karşılamak için koşuyoruz.

1 öğrenci için tablet fiyatı 3000 TL'dir.

Eğer Çiğdem ACAR isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)