Kampanyamın Etkisi
1 Desteklenen Genç

  • Yardım Projem: Antalya-2016-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 1
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 5 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TOG
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7642
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7642

5 /6.000 TL

Kampanya Hedefim

200.589 /201.143 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Üniversite hayatımda 2012 senesinde tanıştığım Toplum Gönüllüleri Vakfı sayesinde Türkiye'yi tanıma fırsatı yakalayarak hem kendimi keşfedip donanımlı bir genç olma yolunda ilerledim hem de başka başka üniversitelerden, liselerden, tutuk evinden, pazardan, tamirhaneden, sokaktan birçok arkadaş edinip olumlu anlamda değiştim, değiştirdim. Şimdi de her ne kadar parasal hürriyetimi sağlayamamış olsam da bu koşu sayesinde arkamdan gelen binlerce TOG gönüllüsüne projelerini yaparak kendi gelişimlerini sağlayabilmeleri, toplumun bir parçası olarak birlikte yaşamı gerçekleştirebilir hale gelmeleri için buradayım. 6003 göğüs numaram ile koşuyorum..

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmektedir. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmektedir.

Bağışlanan her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacaktır.

Eğer Sinan ERDOĞAN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)