• Yardım Projem: İstanbul M-2021-Darüşşafaka-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 16
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.230 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: DSİ Palandöken Masterler Koşu Grubu (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC73801
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC73801

1.230 /1.100 TL

Kampanya Hedefim

1.455.650 /1.400.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Yardımsever


İyilik Peşinde Koştuğum süreç boyunca yanımda olduğun ve desteğini her zaman hissettirdiğin için çok teşekkürler.

Yardımseverlik koşusu yaparken gelen destekler ve mesajlar bana öyle bir güç kattı ki yorulduğum ve zorlandığım her an koşma amacımı yeniden hatırladım. Kendime ve takip edenlere verdiğim sözü hiç unutmadım. Koşumu bitirdim ve madalyamı boynuma taktım :)

Kampanya sürecinde amacım olabildiğince çok kişiye ulaşmak ve her zamankinden daha fazla kişiyi harekete geçirebilmek. Darüşşafaka için yaptığım bu koşunun önemli bir farkındalık sağlayacağına inanıyorum.

Yapılan bağışlar ile hep birlikte İstanbul M-2021-Darüşşafaka-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız Projesi’ni desteklemiş olacağız.

Kampanyanın son günlerine yaklaşıyoruz. Daha önce vakit bulamamış olanların ve tekrar bağış yapmak isteyenlerin destekleriyle hedefime ulaşacağıma eminim. Bunu hep birlikte yapabiliriz.

Kampanyam ile ilgili güncel duruma bakmak ve bağış yapmak için:

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC73801

Sevgiler,

Melih Leylioğlu

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi ve/veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl N Kolay 43. İstanbul Maratonu’nda 300 öğrencimizin tablet ihtiyacını karşılamak için koşuyoruz.

1 öğrenci için tablet fiyatı 3000 TL'dir.

Eğer Melih Leylioğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)