• Yardım Projem: İstanbul M-2021-SMADER-SMA Hastalarına Gelecek Adım Adım Gelecek
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 11
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.300 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC73321
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC73321

1.300 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

117.618 /120.000 TL

SMA Hastalığı ile Mücadele Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu yıl İstanbul Maratonu'nda SMA Derneği için koşuyorum. Çünkü yaşanan olumsuzluklardan şikayetçi olmak yerine, elimden geldiğince sorunu çözmeye çalışanları desteklemeyi, adımlarımla tanıdıklarımı harekete geçirmeyi tercih ediyorum. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar kolaylaşacak.
Amacımız bir çocuk için bedeli 30.000 TL olan öksürtme cihazı almak.
Öksürmek bizler için olağan bir eylem olsa da SMA hastalarında hayati öneme sahip olmakla beraber bunun için bir cihaza ihtiyaç duydukları bir eylemdir. Akciğerlerinde ve solunum yollarında biriken salgıyı çıkarmalarına yardımcı olan bu cihaz, onlara temiz ve sağlıklı hava yolu sağlayarak yaşam kalitesini ve süresini de arttırmaktadır.
Hep birlikte SMA hastası çocuklara umut olacağımıza inanıyorum.
Burcu

SMA Hastalığı ile Mücadele Derneği

SMA Hastalığı ile Mücadele Derneği olarak bu projeyle, akciğer içinde sekresyonu olup, öksürerek çıkarmakta zorlanan SMA hastalarına, rahat nefes alabilmeleri için evlerinde kullanmaları gereken öksürtme cihazı temin etmeyi amaçlıyoruz.

1 SMA hastası için öksürtme cihazı bedeli 30.000 TL'dir.

Eğer Burcu Keskin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)