Kampanyamın Etkisi
2 öğrenci

  • Yardım Projem: İstanbul M-2021-Darüşşafaka-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 40
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.300 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Softtech Koşu Takımı (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC73090
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC73090

6.300 /6.000 TL

Kampanya Hedefim

1.455.650 /1.400.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Darüşşafaka Cemiyeti, bu yıl 43. İstanbul Maratonu’nda 300 öğrencinin tablet ihtiyacını karşılamak için kampanya başlattı. Öncelikle iyilik peşinde koştukça bu dünyanın çok daha güzel bir yer olacağına tüm kalbimle inanıyorum. Bundan önce hiç maraton koşmadım, ama 6 aydır düzenli spor yapıyorum bu sebeple kendime inancım tam :) Hayatımda ilk defa maraton koşacaksam; bari değerli bir amaç uğruna koşayım dedim ve hayattaki ilklerin hep özel olduğuna inanan biri olarak bu koşu da hayatımda özel bir yerde kalsın istedim :)

Sizin de bu sene aklınızda kalan en güzel anılardan birisinin de ''bu kampanyaya destek olmasını'' isterseniz; minikte olsa yaptığınız bağış Darüşşafaka için çok kıymetli olur.

Şimdiden destek olabilen tüm herkese çok teşekkür ederim :)

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi ve/veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl N Kolay 43. İstanbul Maratonu’nda 300 öğrencimizin tablet ihtiyacını karşılamak için koşuyoruz.

1 öğrenci için tablet fiyatı 3000 TL'dir.

Eğer Nilüfer Yörüger isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)