• Yardım Projem: İstanbul M-2021-Darüşşafaka-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC72895
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC72895

0 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

1.455.650 /1.400.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

İlk maraton heyecanıma ortak olabilirsin!

Pek çoğunuzun da bildiği gibi bir süredir düzenli antremanlarla koşuyorum, sizleri de benimle koşturmaya çalışıyorum :) 7 Kasımda gerçekleşecek İstanbul Maratonunda da iron man yapmak için çıktığım bu yolda ilk büyük hedefim olan tam maraton koşmayı 4 saat gibi bir sürede gerçekleştirmeyi umuyorum. Bu hedefimi gerçekleştirirken bir yardım kampanyası düzenleyerek başka insanların da hedeflerine giden yolları kolaylaştırmak için bu bağış kampanyasını açtım.

Darüşşafaka için iyilik peşinde koşuyorum!

Darüşşafaka - Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız isimli kampanya 300 Darüşşafakalı çocuğun tablet ihtiyacını karşılamak için çıkmış bir kampanya. Peki neden bu kampanyayı seçtim? Çünkü Darüşşafaka'nın yetiştirdiği insanların hayatımdaki etkileri hiç azımsanamayacak kadar çok. Hayat ideallerimin şekillenmesinde büyük etkisi olan bu insanları yetiştiren okula olan borcumu, başkalarının hayatına etki edecek insanlar yetiştirmesi için bu bağış kampanyasıyla beraber ödemeye karar verdim. Umarım ufak da olsa bu şekilde hem ihtiyaç sahibi çocuklara yardım edebilir, hem de hep beraber hedeflerimizi gerçekleştirebiliriz.

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi ve/veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl N Kolay 43. İstanbul Maratonu’nda 300 öğrencimizin tablet ihtiyacını karşılamak için koşuyoruz.

1 öğrenci için tablet fiyatı 3000 TL'dir.

Eğer Demir Eken isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)