Kampanyamın Etkisi
4 öğrenci

  • Yardım Projem: İstanbul M-2020-TEV-Uzaktan Eğitimde Eşit Fırsat Hareketi
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 65
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 17.320 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC67322
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC67322

17.320 /16.000 TL

Kampanya Hedefim

626.150 /650.000 TL

Türk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Selam ben Cem Şakoğlu, bu sene hepimizin çocukları için koşuyorum. Türk insanı olarak her daim ‘BİZ’ olarak büyüdüğümüz için bütün çocuklar bizim doğrultusu ile bir hedefe ulaşmaya çalışıyorum. Uzaktan eğitim şartları minimumda bir bilgisayar istiyor, interneti de cabası. Sıradan bir bilgisayar 4000 TL civarında. Sen çocuğuna alabiliyorsun belki ama o kadar çok bizim çocuk alamıyor ki. Hadi ben yollarda koşayım siz burada. Bu çocuklar bizim. Kaçını hedefe doğru itebilirsek o kadar ileri gideceğiz hepimiz. Size güveniyorum. Size güveniyoruz. Biz birlikte güçlüyüz. Gelin bu yarışı birlikte kazanalım. Bitiş çizgisi başlangıç noktası haline dönsün. Haydi destek olun bana.

Türk Eğitim Vakfı

Hanesinde 3 ve 3’den fazla öğretim çağında çocuk bulunup hiç bilgisayarı olmayan 250 öğrenciye teknoloji desteğinde bulunmak için koşacağız.

Bir öğrencinin teknoloji desteği 4000TL'dir

Eğer Cem Şakoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)