• Yardım Projem: İstanbul-2015-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 101
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 20.369 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6596
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6596

20.369 /26.000 TL

Kampanya Hedefim

618.772 /618.772 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Geçtiğimiz 2 yılda olduğu gibi 15 Kasım 2015 günü de Vodafone İstanbul Maratonu'nda engelli bir kardeşimize 15km yol arkadaşı oldum.

Ama bu sene hedefim 8 Akülü Tekerlekli Sandalye alınmasını sağlamak.

Bağışlarımızla alınacak sandalyeler manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylere verilecek. Bu sayede bu bireyler başkalarına bağımlı olmadan çalışma, okula gitme, alışverişe çıkma; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütme imkanına kavuşacak.

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir.

Eğer Emre Öztuna isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)