Kampanyamın Etkisi
1 Engelli

  • Yardım Projem: İstanbul-2015-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 19
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 735 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6065
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6065

735 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

618.772 /618.772 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Adım Adım ile Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği için koştum. Engelliler için zaten yaşamın fazlasıyla güç olduğu bir ülkede yaşam sürüyoruz ve bizler dilediğimizce hareket edebilmenin ne kadar değerli bir şey olduğunun farkında bile değilken, binlercemiz akülü tekerlekli sandalye umudu ile yaşıyor. Sizler de herkes hareket özgürlüğüne kavuşsun, dilediğince sokağa adım atabilsin, gökyüzüne merhaba diyebilsin, en önemlisi hayata karışabilsin ve bu özgürlüğün keyfini bir nebze de olsa tadabilsin istemez misiniz? Öyleyse, engelsiz bir yaşam için yapacağım yardımseverlik koşusunda miktarı hiç fark etmeksizin yapacağınız bağışlarla bana ve dolayısıyla hareket özgürlüğü hayal edenleri hayallerine kavuşturabilirsiniz!

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir.

Eğer Burcu Özgüçlü isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)