• Yardım Projem: İstanbul-2019-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 343
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 10.170 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC47612
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC47612

10.170 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

782.932 /789.950 TL

Tohum Otizm Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba 3 çocuk annesi olmama rağmen, Tohum Otizm Vakfı' nda çalışmaya başlayana dek. ben otizmin farkında değildım. Belırtılerını de, tek çaresının yoğun ve sureklı eğitim olduğunu da bılmıyordum aılelerın hayatlarını bu denli etkıledığını de...... Vakıfta çalıştığım 3,5 yılda gorulme sıklığı 68 den 59 çocukta bire yükseldi. Eğitim saati, yetkin öğretmen ve kaynaştırmada istenen noktadan çok uzaktayız. Her anne babanın duasıdır, "Allah evlat acısı göstermesin" diye dua ederler otizmli çocuğu olan anne babaların tek endişesi bizden sonra çocuğuna ne olacağıdır. Yeterlı bakım evi yoktur, akrabaların çoğu çoktan görünmez olmuşlardır, bu nedenle otızmlı çocuk sahıbı aıleler ıkıncı bır evlat sahıbı olmak ısterler, isterler ki kendılerınden sonra otizmli kardesine sahip çıksın Ben bu yıl otizmli çocuk, genç ve bıreylere destek için koşuyorum otizmin farkında onların yanındayım:) Sizden de bu özel çocuklar, gençler, bireyler için ufak ta olsa bir katkı bekliyorum. Çözümün bir parçası olmaya ne dersiniz?

Tohum Otizm Vakfı

Eğitim her çocuğun anayasal hakkı; ancak otizmli çocuklar bu haklarına ulaşmıyorlar! Otizmli çocukların tek tedavileri olan yoğun, sürekli ve özel eğitime kavuşmaları için Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu'nda eğitim almalarını sağlıyoruz. Eğitimle otizmli bir çocuk yeniden doğabilir!

1 otizmli çocuğun, 1 senelik özel eğitim maliyeti 22.570 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli ise 180 TL'dir.

Eğer SERMİN KAĞAN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)