Kampanyamın Etkisi
10 çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-Anne Çocuk Eğitim Vakfı-Okuyan Bir Gelecek Adımlarınızla Gelecek!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 43
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.040 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: İGMD / İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC46611
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC46611

2.040 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

167.454 /175.000 TL

AÇEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Hayatimda ilk defa boyle bir kampanya baslatiyorum.3 Kasım 2019'da" iyilik peşinde" koşacağım.Attığım her adım, sosyo-ekonomik açıdan zor koşullarda yaşayan çocuklara birer fayda sağlasın istiyorum. AÇEV için toplayacağım bağışlarla, her çocuğun sağlıklı, mutlu, güvende ve öğreniyor olmasına, daha çok çocuğun bilinçli ve mutlu bir aile ortamında büyümesine destek olmayı diliyorum. Ben koşarken sen de çocukların mutluluğu ve başarılı gelecekleri için destek olmaya, umut tohumları ekmeye ne dersin?Minimum bağış tutarı 5 tl den basliyor kredi kartınızdan da çekilebiliyor .Bağış tutarınız direkt AÇEV hesabına aktarılıyor.Bagis işlemi 1 dakikanızı almıyor.Tesekkur sertifikaları için isim ve mail adreslerinizi yazmayı lutfen unutmayın.Eger banka havalesi/ eft yaparsanız koşucu kodum olan CC46611 yi mutlaka belirtmeniz gerekiyor. Desteğiniz için teşekkürler ıyi ki varsınız 🙏♥🏃‍♀

AÇEV

"Okuyan Bir Gelecek" programı ihtiyaç sahibi bölgelerde yaşayan 5-8 yaş arası çocukların, dil becerilerini geliştirirken onlara okuma sevgisi ve alışkanlığı edindirmeyi hedefler. Diğer taraftan ebeveynlere okumanın önemi konusunda farkındalık kazandırmak için hazırlanmıştır.

6 haftalık okuma programı maliyeti çocuk başına 200 TL'dir.

Eğer nurcan çelik isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)