Kampanyamın Etkisi
3 öğrenci

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-Darüşşafaka Cemiyeti-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 33
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 5.360 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC45593
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC45593

5.360 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

2.167.795 /2.111.863 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostum/İş Arkadaşım/Ailem/ Değerli Büyüklerim

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor.

41. İstanbul Maratonunda 3 Kasım2019 pazar günü Darüşşafaka için iyilik peşinde koşuyorum!

Çünkü yaşanan olumsuzluklardan şikayetçi olmak yerine, elimden geldiğince sorunu çözmeye çalışanları desteklemeyi, adımlarımla tanıdıklarımı harekete geçirmeyi tercih ediyorum. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar kolaylaşacak.

İşte bu nedenle, uzun süredir hazırlanıyor ve antrenman yapıyorum. 3 Kasım 2019 günü İstanbul-2019-Darüşşafaka Cemiyeti-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız projesi için İyilik Peşinde Koşarak, adımlarıma anlam katacağım. Sizler de eğer yapacağınız küçük de olsa yardımlarla koşumu desteklerseniz beni çok mutlu edersiniz.

1 öğrencinin 9 aylık eğitim kiti gideri (kırtasiye, kitap ve üniforma) 1800 TL'dir.

Damlaya damlaya göl olur, büyük ya da küçük önemi yok gönlünüzden geçen tüm bağışlarınızın güzel geleceğimiz olan çocuklarımıza ışık olacağını unutmayınız

Bağış yapmak çok kolay.

Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve isterseniz sizler de bağış yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz bağışların tamamı Darüşşafaka Cemiyetine gidecektir

Aşağıda vermiş olduğum linkte tüm detayları bulabilirsiniz

https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC45593

Bu linki tıklayarak bağışlarınızı yapabilirsiniz

Sevgilerimle

Meltem D. KÜÇÜK

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl okulumuza başlayan 123 öğrencinin eğitim hayatlarına destek olmak için koşuyoruz.

1 öğrencinin 9 aylık eğitim kiti gideri (kırtasiye, kitap ve üniforma) 1800 TL'dir.

Eğer Meltem D. Küçük isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)