Kampanyamın Etkisi
1 öğrenci

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-KAÇUV-Umudum Eğitim
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 2
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 55 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC45479
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC45479

55 /400 TL

Kampanya Hedefim

1.256.090 /1.250.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba, Ben Duygu Özdemir. İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji 2.sınıf ve İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümü öğrencisiyim. Kaçuv gönüllüsüyüm. Çocukluk çağı kanserini farkındayım ve sizlerinde farkında olmasını bilinçlenmesini istiyorum. Bu sebeple 2019-İstanbul Maratonu’nda adımlarımı Kanserli Çocukların eğitimi için atacağım. Yapacağınız her bağış bir Kanserli Çocuğun 1 yıllık eğitim bursu olacak. Unutmayın! Eğitim her çocuğun hakkıdır. Eğer sizde #UmudumEğitim diyorsanız, bu anlamlı kampanya sürecimde desteklerinizi bekliyorum.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Proje ile çocukların eğitim umuduna tutunmasını, motivasyonlarını güçlendirmeyi ve tedavi sürecinin getirdiği maddi dezavantajların eğitim hayatlarını etkilememesini hedefliyoruz. Maratonda tedavisi devam eden veya tamamlanmış farklı yaş gruplarındaki çocuklara 1 yıllık eğitim bursu için koşuyoruz.

1 Çocuğun 1 yıllık eğitim bursu 2.500 TL'dir.

Eğer Duygu Özdemir isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)