Kampanyamın Etkisi
1 çocuk / genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-TR Spina Bifida-Spina Bifidalılara Bağımsız Yaşam Eğitim Bursu
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 30
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.000 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC45270
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC45270

3.000 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

110.185 /120.000 TL

Türkiye Spina Bifida Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ben de bir Spina Bifidalı birey olarak spina bifidalıların eğitime daha kolay ulaşmalarını ve bu sayede kendi kendine yetebilen bağımsız birer birey olmalarını önemsiyorum. Belki hiç farkında değilsiniz ama engelli bireyler sizin günlük hayatta tek başınıza kolayca yaptığınız şeyleri ancak yardımla yapabiliyorlar. Bunu değiştirmek eğitimle mümkün!

Sizin de desteğinizle hem spina bifida hakkında bilinçlenelim hem de spina bifidalı çocuk ve gençlerimize eğitim bursu sağlayalım! :)

Bağışlar direkt olarak Türkiye Spina Bifida Derneği hesabına yatar. Aşağıdaki linkten kredi kartıyla bağış yapabilirsiniz. EFT veya HAVALE yaparsanız açıklama bölümüne CC45270 yazmanız gerekiyor.

Herkese teşekkürler...

Türkiye Spina Bifida Derneği

Spina Bifidalı bireylerin bağımsız yaşam becerileri kazanması için eğitimi çok önemsiyoruz. Çocuk ve gençlerimize eğitim bursu ile eğitimde sürdürülebilirliği destekleyerek, spina bifidaya özel eğitimlerle özgüvenlerinin artması, bağımsız ve kendini gerçekleştirmiş bireyler olmaları amaçlanmaktadır.

Bir spina bifidalının aylık eğitim bursu 200 TL , 1 Yıllık eğitim bursu 2.400 TL'dir

Eğer Ece Girit isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)