Kampanyamın Etkisi
1 çocuk

  • Yardım Projem: Antalya-2019-Darüşşafaka Cemiyeti-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 20
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.000 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: İSDEMİR (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC42192
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC42192

2.000 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

95.302 /100.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Dile kolay, tam 156 yıl... 156 yıldır annesi ve/veya babası olmayan, maddi durumu yetersiz çocuklara en iyi imkanlarla eğitim veren bir kurum olmasının yanı sıra eğitim alanındaki ilk sivil örgütlenmedir Darüşşafaka. Savaşlara, zor zamanlara rağmen hala ayakta. Prensiplerinden ödün vermeyen bu kurum, öğrenciye sadece anlık başarıyı değil, istikrar ve disiplini de aşılıyor. Eğitim sistemi ile düşünen, sorgulayan ve araştıran bireyler yetiştiriyor. Darüşşafaka devlet yardımı almaz, bağışlar ile ayakta durur. Mezun olan birçok başarılı örnek insan gibi, başarılı olacak bir çocuğun en azından 1 yıllık eğitim masrafını karşılayacak bağışı toplama hedefi ile koşuyorum.

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti eğitimde fırsat eşitliği misyonula anne ve/veya baba kaybı yaşamış ekonomik olarak dezavantajlı olan öğrencilere 5. sınıftan lise sona kadar kolej seviyesinde eğitim vermektedir. Maratonda 10 öğrencimizin 1 yıllık eğitim masraflarını destekleyecek bağışa ulaşmayı hedefledik.

1 öğrencinin 1 yıllık sadece eğitim masrafı 10.000 TL'dir.

Eğer Gizem Güher isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)