• Yardım Projem: Antalya-2019-Tohum Otizm Vakfı- Adımlarımız Otizmli Çocuklarımız İçin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 27
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.920 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: British Council Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC41935
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC41935

1.920 /1.700 TL

Kampanya Hedefim

277.289 /275.000 TL

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,
British Council'in Eşitlik, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık politikası kapsamında, bu yıl, hem çalışanlar arasında farkındalığı artırmak, hem de sosyal bir fayda sağlamak adına Runatolia'ya katılacağız ve Tohum Otizm Vakfı'nın 'Adımlarımız Otizmli Çocuklarımız İçin Projesi' için koşacağız. Desteğinizi bekliyoruz!
---
Hi everyone, within British Council's Equality, Diversity and Inclusion policy, this year we decided to do a different activity. To increase the awareness among the staff and also to provide social good we are joining Runatolia corporate run in Antalya this year and will fundraise for Tohum Otizm Foundation's 'Steps for Children with Autism Project'. We are waiting for your donations and support!

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı

Eğitim her çocuğun anayasal hakkı; ancak otizmli çocuklar bu haklarına ulaşmıyorlar! Otizmli çocukların tek tedavileri olan yoğun, sürekli ve özel eğitime kavuşmaları için Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu'nda eğitim almalarını sağlıyoruz. Eğitimle otizmli bir çocuk yeniden doğabilir!

1 otizmli çocuğun alacağı 1 senelik özel eğitimin maliyeti 21.220 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli 165 TL'dir.

Eğer Seda Mumcu Aydeniz isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)