Kampanyamın Etkisi
1 çocuk

  • Yardım Projem: Antalya-2019-Tohum Otizm Vakfı- Adımlarımız Otizmli Çocuklarımız İçin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 30
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.297 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: British Council Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC41611
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC41611

2.297 /1.400 TL

Kampanya Hedefim

277.289 /275.000 TL

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,

British Council'in Eşitlik, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık politikası kapsamında, bu yıl hem çalışanlar arasında farkındalığı artırmak, hem de sosyla bir fayda sağlamak adına Runatolia'ya katılacağız ve Tohum Otizm Vakfı'nın 'Adımlarımız Otizmli Çocuklarımız İçin Projesi' için koşacağız. Desteğinizi bekliyoruz!
---
Hello,

As part of the British Council's Equality, Diversity and Inclusion policy, we've decided to do a different activity this year. To increase awareness among the staff and to contribute toward social good we are joining Runatolia corporate run in Antalya and will fundraise for Tohum Otizm Foundation's 'Steps for Children with Autism Project'. Help us raise funds for children with autism to reach their potential in life

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı

Eğitim her çocuğun anayasal hakkı; ancak otizmli çocuklar bu haklarına ulaşmıyorlar! Otizmli çocukların tek tedavileri olan yoğun, sürekli ve özel eğitime kavuşmaları için Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu'nda eğitim almalarını sağlıyoruz. Eğitimle otizmli bir çocuk yeniden doğabilir!

1 otizmli çocuğun alacağı 1 senelik özel eğitimin maliyeti 21.220 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli 165 TL'dir.

Eğer Cansu Ataman isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)