Kampanyamın Etkisi
1 çocuk

  • Yardım Projem: Antalya-2019-Darüşşafaka Cemiyeti-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 51
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.677 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Adım Adım İzmir
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC41559
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC41559

3.677 /3.500 TL

Kampanya Hedefim

95.302 /100.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Şevkat yuvası anlamına gelen Darüşşafaka günümüzde annesi ve/veya babası hayatta olmayan maddi olanakları yetersiz çocukları on yaşındayken emanet alıyor, onlara uluslararası standartlarda eğitim fırsatı sunuyor. Böylece düşünen, sorgulayan, özgüvenli ve topluma faydalı bireyler yetiştiriyor.

Bu vesileyle zamanını 7/24 Darüşşafaka’da geçiren bu çocukların yıllık eğitim giderlerine katkı sağlamak için iyilik peşinde koşuyoruz.

Bu kampanya ile Darüşşafaka cemiyeti 10 çocuğun 1 yıllık eğitim masrafını karşılamayı hedefliyor. Ben de Runatolia da sizlerin destekleri ile bu çocuklarımızın eğitim masraflarına katkıda bulunmak için koşacağım.

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti eğitimde fırsat eşitliği misyonula anne ve/veya baba kaybı yaşamış ekonomik olarak dezavantajlı olan öğrencilere 5. sınıftan lise sona kadar kolej seviyesinde eğitim vermektedir. Maratonda 10 öğrencimizin 1 yıllık eğitim masraflarını destekleyecek bağışa ulaşmayı hedefledik.

1 öğrencinin 1 yıllık sadece eğitim masrafı 10.000 TL'dir.

Eğer Gülhan Avcı isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)