• Yardım Projem: Antalya-2019-Tohum Otizm Vakfı- Adımlarımız Otizmli Çocuklarımız İçin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 17
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.445 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Nota Nota (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC41348
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC41348

1.445 /1.680 TL

Kampanya Hedefim

277.289 /275.000 TL

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Biz Nota Nota ekibi olarak çok yeni kurulan bir derneğiz. Amacımız derneğimiz bünyesinde müzisyenleri ve STK'ları bir araya getirerek, müzisyenler ve STK'lar işbirliğinde gerçekleşecek Nota Nota konserleri ve Nota Nota projeleri ile bağışçılık kültürünü, "bağış konseri" kavramının ötesinde bir konuma taşımak. Yıllardır profesyonel hayatta birlikte çalıştığımız müzisyenler ile müziğin birleştirici gücünü kullanarak STK'lara kaynak sağlamak ve müzikseverlerin gözünde STK'ların görünürlülüğünü artırmak istiyoruz.
Bu sebeple, kuruluş felsefesinden ilham aldığımız Adım Adım oluşumu bünyesinde Tohum Otizm Vakfı adına, "Adımlarımız Otizmli Çocuklarımız İçin" yardım kampanyasına destek olmak için koşuyor olacağız. Adımlarımızla hem Nota Nota'nın adını ve sesini duyurmak hem de Otizmli Çocukların gelişimine destek olmak en büyük motivasyonumuz.

Nota Nota'yı tanımak, Otizmli Çocukların gelişim yolundaki bir engeli daha kaldırmak için bizlere destek olun!

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı

Eğitim her çocuğun anayasal hakkı; ancak otizmli çocuklar bu haklarına ulaşmıyorlar! Otizmli çocukların tek tedavileri olan yoğun, sürekli ve özel eğitime kavuşmaları için Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu'nda eğitim almalarını sağlıyoruz. Eğitimle otizmli bir çocuk yeniden doğabilir!

1 otizmli çocuğun alacağı 1 senelik özel eğitimin maliyeti 21.220 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli 165 TL'dir.

Eğer Seben Ayşe Dayı isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)