Kampanyamın Etkisi
1 genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-TEV-Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 8
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 460 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC40615
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC40615

460 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

1.113.299 /1.000.000 TL

TEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

11 Kasım Pazar günü gerçekleşecek olan Vodafone 40. İstanbul Maratonu’nda Türk Eğitim Vakfı ile birlikte daha fazla kız öğrenciye destek olmak için koşacağım.
Ülkemizin her köşesinde okulda eğitimlerine devam etmesi gereken yaşlarda çeşitli nedenlerle bunu gerçekleştiremeyen ve hayallerinden vazgeçmek zorunda kalan kız öğrencilerimiz var. Öğrencilerimizin hayalleri yarım kalmasın, geleceklerini şekillendirecek eğitim imkanlarına erişebilsinler diye TEV tam 51 yıldır hem eğitimlerini destekliyor, hem de birer birey olarak hayata hazırlanabilmeleri için güçlenmelerini sağlıyor.
Kız öğrencilere destek olabilmek için oluşturduğum bağış kampanyama dilediğiniz tutarda bağış yaparak destek olabilirsiniz.

TEV

Türk Eğitim Vakfı olarak 51 yıldır başarılı ancak maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere burs desteği ulaştırıyoruz. Kız öğrencilerimizin eğitimlerinde devam edebilmeleri ve ayaklarının üzerinde durabilmeleri için Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar Burs Fonu ile onların umutlarına ortak olmayı hedefliyoruz.

1 Üniversite öğrencisinin aylık burs bedeli 600 TL, bir yıllık burs bedeli 5.400 TL'dir.

Eğer Dilara Gökay isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)