Kampanyamın Etkisi
1 Kanser Tedavisi Gören Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 19
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.504 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Nokia
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC40466
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC40466

2.504 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Arkadaşlar,

11 Kasım'da KAÇUV Kanserli Çocuklara Umut Vakfı '' Çocuk için Umut Zamanı Projesi'' adına, Istanbul Maratonu'nda koşacağım.

Kanser maalesef çağımızın en yaygın hastalığı.
Kanserli Çocuklara Umut Vakfı; maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocukların tedavilerinin sürekliliğini sağlayarak, kanserle mücadelede önemli bir gereksinim olan psikolojik destek ve çocuk psikolojisine uygun tedavi ortamı sağlamaktadır.
“Nerede yaşam varsa, orada umut vardır” inancı ile tedavisi süren çocuklarımızın iyileşmelerini sağlamak, sağlıklı yetişkin bireyler olarak topluma kazandırmak KAÇUV’un en büyük amacıdır.

Bende Adım Adım'ın yardımseverlik koşusu organizasyonu altında en az bir çocuğun Aile Evi’ndeki tedavi dönemi boyunca giderlerine bağış toplayarak destek olmak istiyorum.
Buna vesile olabilirsek ne mutlu bize..

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer Rabia Basar isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)