Kampanyamın Etkisi
1 genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-TEV-Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 11
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 600 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Vizyon Koleji Koşu Grubu
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC38430
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC38430

600 /1.200 TL

Kampanya Hedefim

1.113.299 /1.000.000 TL

TEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Arkadaşım, Öğretmenim,
Benim adım Hande AKYOL, Vizyon Koleji Bahçeşehir Kampüsü 11-A sınıfı öğrencisiyim.
11 Kasım 2018 tarihinde düzenlenecek olan Uluslararası Avrasya Koşusunda 10 km koşuna katılacağım. Koşumu daha anlamlı hale getirmek için Türk Eğitim Vakfı (TEV) adına düzenlenen yardım kampanyasına destek vermek istiyorum.
Türk Eğitim Vakfı olarak 51 yıldır başarılı ancak maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere burs desteği veren bir vakıftır. Üniversite’ye gitmek isteyen başarılı ancak maddi imkanı olmayan ablalarımızın eğitimlerine devam edebilmeleri ve ayaklarının üzerinde durabilmelerine yardımcı olmak istiyorum.
Okul Yönetimimizin desteği ile bu kampanyanın sizlere ulaştırılmasını sağlıyoruz.
1 Üniversite öğrencisinin burs bedeli 600 TL’dir. Vizyon Koleji ailesi olarak bizler 10 Öğrenciyi destekleme hedefindeyiz. Yani toplamayı hedeflediğimiz toplam para 6000 TL’dir. Beylikdüzü ve Bahçeşehir kampüsü olarak sizlerinde desteği ile bu rakkamın üzerinde bağış toplayacağımıza inanıyorum.
Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.
Beni desteklemek için sen de bağış yap
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC38430
Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC38430
Sağlıkla Kalın, Sevgiler
Hande Akyol

TEV

Türk Eğitim Vakfı olarak 51 yıldır başarılı ancak maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere burs desteği ulaştırıyoruz. Kız öğrencilerimizin eğitimlerinde devam edebilmeleri ve ayaklarının üzerinde durabilmeleri için Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar Burs Fonu ile onların umutlarına ortak olmayı hedefliyoruz.

1 Üniversite öğrencisinin aylık burs bedeli 600 TL, bir yıllık burs bedeli 5.400 TL'dir.

Eğer Hande Akyol isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)