Kampanyamın Etkisi
2 Zihinsel engelli çocuk ve genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-Özel Olimpiyatlar Türkiye-"Biz Özeliz, Bağışlayın"
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 5
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 540 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC37671
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC37671

540 /12.500 TL

Kampanya Hedefim

150.179 /250.000 TL

Özel Olimpiyatlar Türkiye Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Özel Olimpiyatlar Türkiye, 1982 yılından beri sporun birleştirici gücünden yararlanarak özel eğitim gereksinimi olan bireylere zihinsel engelli tanımlamasından sıyrılıp sporcu kimlikleriyle bir şeyler başaran, başarmak için çalışan bireyler olmaları için şans tanıyor.

Bizim İstanbul Maratonu'nda başarmak istediğimiz hedef de özel eğitim gereksinimi olan bireylerin bir yıl boyunca spor yoluyla sosyal hayata aktif katılımını sağlamak.

Özel eğitim gereksinimi olan 1 bireyin 1 yıllık sportif ve sosyal etkinliklere katılımı 250 TL' dir. Bu kampanya aracılığıyla en az 100 bağışçıya ulaşmayı ve en az 50 bireyin yeteneklerini geliştirmelerine, cesaretlerini sergilemelerine, başarılarının mutluluğunu yaşamalarına ve spor dışında çeşitli etkinliklerle toplumla ilişkilerini güçlendirerek sosyal hayata katılımlarını sağlamayı amaçlıyoruz.

Özel Olimpiyatlar Türkiye

Zihinsel engelli ya da özel eğitim gereksinimi olan birey tanımlamasından sıyrılıp sporcu kimlikleriyle bir şeyler başaran, başarmak için çalışan bireylere şans tanımak. Hedefimiz özel eğitim gereksinimi olan bireylerin bir yıl boyunca spor yoluyla sosyal hayata aktif katılımını sağlamak.

Özel eğitim gereksinimi olan 1 bireyin 1 yıllık sportif ve sosyal etkinliklere katılımı 250 TL' dir.

Eğer Atakan Başdüzen isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)