• Yardım Projem: İstanbul-2018-MAYA-Haydi Çocuklar için KoşMAYA
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 12
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.155 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC36297
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC36297

1.155 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

239.272 /230.000 TL

Maya Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Maya Vakfı olarak savaş, göç, aile kaybı gibi sebeplerden travmaya maruz kalmış çocuklara yönelik psikososyal destek çalışmaları yürütüyoruz. Çocuklara, hayatın tüm kötü yüzlerine rağmen çocuk olmanın tadını çıkarabilecekleri anlar, alanlar sunmaya çalışıyoruz.

Ben vakıfta şahit olduğum pek çok hikayede çocukların her şeye rağmen küçük bir destekle hem kendilerini, hem de dünyayı değiştirme güçlerine bir kez daha hayran kalıyorum. Tam da bu nedenle 11 Kasım’da İstanbul Maratonu’nda adımlarımı çocuklar daha iyi bir dünyada yaşayabilsinler diye atacağım. Siz de desteklerinizle Balat’taki merkezimizden daha fazla çocuğun faydalanmasını sağlayabilir, bir çocuğun hayatına dokunabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak benim aracılığımla Maya Vakfı’nı destekleyebilirsiniz. Yapacağınız her bağış direkt vakfın hesabına giderek miktar fark etmeksizin (20,30,40 tl... hiç fark etmez:)) bir çocuğun hayatına dokunacak.

Ben çocuklar için KoşMAYAhazırım, sizi de onların geleceği için destek olMAYA bekliyorum.

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC36297

Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Gizem

Maya Vakfı

Maya Vakfı olarak ruh sağlığı ve psikosoyal destek programımızla dezavantajlı ve travmaya maruz kalmış çocukların sahip oldukları potansiyeli ortaya koymalarına, yaratıcı düşünce geliştirmelerine ve kendilerini özgürce ifade etmelerine destek oluyoruz. İstanbul Maratonu'nda onların geleceği için koşMAYA hazır mısınız?

1 çocuğumuzun Balat Merkez'deki psikosoyal destek programlarından faydalanma maliyeti 2.000 TL'dir.

Eğer Gizem Gündüz Keskin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)