Kampanyamın Etkisi
1 genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-TEV-Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 16
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 980 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC35575
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC35575

980 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

1.113.299 /1.000.000 TL

TEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

🌸🌸Sadece şikayet etmiyorum, değiştirmeye çalışıyorum, adımlarımla çevremdekileri harekete geçirmeye çalışıyorum, farkındalık yaratıyorum.

🌸🌸11 Kasım Pazar günü İstanbul'daki iyilik koşusunda Türk Eğitim Vakfı'nın başlatmış olduğu "Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar Projesi" adına koşacağım. Adımlarıma anlam katacağım.

🌸🌸Benim gibi nice kız öğrencilerin eğitimlerine devam edebilmeleri ve ayaklarının üzerinde durabilmeleri için Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar Burs Fonu ile bizlerin umutlarına ortak olun!Eğitimli kızlar yarınları inşaa eder. Ben de burada bizim için koşacağım. Her şey umutlu yarınlar için!

TEV

Türk Eğitim Vakfı olarak 51 yıldır başarılı ancak maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere burs desteği ulaştırıyoruz. Kız öğrencilerimizin eğitimlerinde devam edebilmeleri ve ayaklarının üzerinde durabilmeleri için Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar Burs Fonu ile onların umutlarına ortak olmayı hedefliyoruz.

1 Üniversite öğrencisinin aylık burs bedeli 600 TL, bir yıllık burs bedeli 5.400 TL'dir.

Eğer Bircan Coşkun isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)