Kampanyamın Etkisi
1 Kanser Tedavisi Gören Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-Gülmek İyileştirir D.-Çocukların Gülüşü için Koş!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 22
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.465 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: MAPFRE
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC34079
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC34079

2.465 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

318.014 /350.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ciddi hastalıklar ve travmalar sebebi ile gülmeye ihtiyacı olan ama destek alamayan çocuklar ve ailelerine psiko-sosyal destek sağlamak için ben de koşuyorum.

İstanbul-2018-Gülmek İyileştirir D.-Çocukların Gülüşü için Koş! Projesi kanser tedavisi sebebiyle bağışıklığı baskı altında olan çocuklarımıza , hijyenik koşullarda ücretsiz olarak oyun ve sosyalleşme imkanı sağlıyor, ailelerine ise ücretsiz psikolog desteği sunuyor. Hayatlarının en zor sürecinden geçen 150 çocuğu ve ailesini gülümsetmek için sen de onlara destek olabilirsin.

1 çocuğun Hijyenik Oyun Merkezi imkanlarından 1 ay yararlanma maliyeti 160 TL, yıllık maliyeti 1920 TL. Bu rakam geçen yıl para verip hiç gitmediğin spor salonu aidatina, ya da verip belki de sonradan geri aldığın kilolar için ödediğin tutara denk! Tamam, tamam itiraf ediyorum bu günahlar aynen bana ait :) Peki ya sen gerçekten fark yaratacak bu kaynağı, doğru bir iş ve harika bir gülüş için ayırmak ister misin?

Gülmek İyileştirir Derneği

Kanser tedavisi sebebiyle bağışıklığı baskı altında olan çocuklarımıza Atunizade'deki Hijyenik Oyun Merkezimizde, uygun koşullarda ücretsiz olarak oyun ve sosyalleşme imkanı sağlıyor, ailelerine ise ücretsiz psikolog desteği sunuyoruz. İstanbul Maratonu'nda hayatlarının en zor sürecinden geçen 150 çocuğumuz ve ailesini gülümsetmek için koşuyoruz.

1 çocuğumuzun Hijyenik Oyun Merkezi imkanlarından 1 ay yararlanma maliyeti 160 TL, yıllık maliyeti 1920 TLdir

Eğer Necla Aksoy isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)