Kampanyamın Etkisi
1 Kanser Tedavisi Gören Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 14
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.180 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Jungheinrich Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC33803
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC33803

1.180 /1.250 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Beni bilen bilir. Sporla aram hiç bir zaman gerçekten iyi olmadı, hele de kondisyon gerektiren sporlarla hiç :) Ancak konu çocuklar olduğunda, benim için akan sular durur.
Bu sebeple KAÇUV'un (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı) projesi kapsamında, ben 11 Kasım'da çocuklar için 10 km koşacağım! Bu koşudaki tek hedefim, kanserli çocukların tedavi süreçlerinde onlara az da olsa destek olabilmek ve onların tedavi süresince kalmaları için inşaa edilen II. Aile evine katkı sağlamak.Tabii bunun için sizin de yardımınıza ihtiyacım var. Hadi ben koşayım, siz de bağış yapın, birlikte çocuklara umut olalım. Çünkü her masal, mutlu sonu hak eder...

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer Ayşem Üstüntanır isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)