Kampanyamın Etkisi
1 genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-TEV-Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 18
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.175 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Üsküdar Amerikan Lisesi (TEV)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC33547
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC33547

3.175 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

1.113.299 /1.000.000 TL

TEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bir farkındalık yaratmak için. Kızların eğitimi benim için çok kişisel ve elimden geldiğince bu konunun önemini insanlara göstermek istiyorum. Herkes eğitimde bir şans hakeder. Ne yazık ki kız çocuklarına bu konuda eşitlik gösterilmiyor. Eğitim imkanı verilmeyen kızlar arasında bilmediğimiz, fark edemediğimiz kaç dahi vardır kim bilir. Belki bu kızlar sizin ancak çizgi romanlarda gördüğünüz makinelerin, dünyayı değiştirecek fikirlerin ve hayatı kolaylaştıracak icatların yaratıcısı olacak. Ancak bu koşu ve benzeri kampanyalar sayesinde bu kızların şansı her geçen gün artıyor. Siz de benim ve yüzlerce kızın elinden tutup bu maratonu koşun.

TEV

Türk Eğitim Vakfı olarak 51 yıldır başarılı ancak maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere burs desteği ulaştırıyoruz. Kız öğrencilerimizin eğitimlerinde devam edebilmeleri ve ayaklarının üzerinde durabilmeleri için Eğitimli Kızlar Umutlu Yarınlar Burs Fonu ile onların umutlarına ortak olmayı hedefliyoruz.

1 Üniversite öğrencisinin aylık burs bedeli 600 TL, bir yıllık burs bedeli 5.400 TL'dir.

Eğer Betil Görgü isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)