• Yardım Projem: İstanbul-2018-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 101
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 5.956 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Yapı Kredi
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC33054
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC33054

5.956 /5.748 TL

Kampanya Hedefim

488.338 /475.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bir çok farklı alanda toplumsal fayda üreten Toplum Gönüllüsü gençlerin eğitimlere katılıp, projeler ve etkinlikler üretmelerine destek olmak için koşuyorum!

Bu çalışmalardan bir tanesi de, İğne Deliği Gençlik Merkezi. İDGEM'de gençler öğreniyor, üretiyor ve paylaşıyor. Bu sene genç istihdamı konusunda yapmayı planladığımız çalışmalar için desteğinize ihtiyacımız var!

İğne Deliği, 15 yıldır inanılmaz bir etki yaratıyor ve bu etkinin daha da artmasına katkı sağlamak için katkılarınızı bekliyoruz.

Şimdiden çok teşekkürler!

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Türkiye'nin her köşesinde gönüllü çalışmalara katılmak isteyen gençler ile gönüllülük, sivil toplum, proje geliştirme ve ekip çalışması eğitimleri yaparak kendi projelerini üretebilmelerini sağlıyoruz. Gençler TOG çatısı altında potansiyellerini keşfediyor ve toplumsal sorunlara çözüm üretiyorlar.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılarak Toplum Gönüllüsü olması için gerekli bütçe 200 TL

Eğer Hamit Levent Evci mükerrer 22572 isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)