• Yardım Projem: İstanbul-2018-Gülmek İyileştirir D.-Çocukların Gülüşü için Koş!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Gülmek İyileştirir Derneği - 2018 İstanbul , Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu (TPÖÇG)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC32987
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC32987

0 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

318.014 /350.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Gülmek İyileştirir Derneği ile attığımız her adımın çocuklara umut olması dileğiyle koşuyoruz. Geleceğimiz çocuklarımız için omuz omuza koşarken gelişip geliştirip iz bırakmayı hedefliyoruz. Haydi! Adımlarınla kıta değiştirirken bu kutsal amaç uğruna beraber yürümek istediğin yakınlarını da davet et. Unutma sen olmadan bir kişi eksiğiz !

Gülmek İyileştirir Derneği

Kanser tedavisi sebebiyle bağışıklığı baskı altında olan çocuklarımıza Atunizade'deki Hijyenik Oyun Merkezimizde, uygun koşullarda ücretsiz olarak oyun ve sosyalleşme imkanı sağlıyor, ailelerine ise ücretsiz psikolog desteği sunuyoruz. İstanbul Maratonu'nda hayatlarının en zor sürecinden geçen 150 çocuğumuz ve ailesini gülümsetmek için koşuyoruz.

1 çocuğumuzun Hijyenik Oyun Merkezi imkanlarından 1 ay yararlanma maliyeti 160 TL, yıllık maliyeti 1920 TLdir

Eğer Merve Akpınar isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)