Kampanyamın Etkisi
1 Kanser Tedavisi Gören Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 54
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.460 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Jungheinrich Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC32979
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC32979

4.460 /4.000 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Neden mi koşuyorum çünkü bu hastalıkla mücadele eden çocuklara umut olmak istiyorum. Erken yaşta tanıştığım bitti derken hep yeniden başlayan bu hastalık ve üzüntüsünü çok ağır yaşadığım kayıplarım için koşuyorum. Belki hastalığına çözüm olamayacağım ama tedavi süresince çok iyi bakım göreceğini bildiğim çocuklar için koşuyorum ve sizden de destek bekliyorum. Bir çocuğumuzun bile yüzünü güldürebilirsek bu çok büyük mutluluk olur hepimize.. Desteklerinizi bekliyorum..

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer AZADE MERVE ÖZER isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)