Kampanyamın Etkisi
1 Kanser Tedavisi Gören Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 16
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.530 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Jungheinrich Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC32004
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC32004

1.530 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Hayatta kalmaya bir tehdit olarak tanımladığım kanser hastalığı ile ilk 13 yaşımda annemin kuzenine meme kanseri teşhisi konulduğunda tanıştım. Yakın zamanda da çocukluk arkadaşımın değerli eşine lösemi teşhisi konuldu. O nedenle, kanser beklenmedik bir zamanda kapıyı çalar sözünü maalesef kendimde sıklıkla kullanır oldum. Hastaların rahatsızlıkları hakkında kendi istedikleri zaman ve kendi istedikleri kadar konuşmasına izin verilmesi gerektiğini savunan bir kişi olarak onların yaşadıkları süreci bu noktada detaylı paylaşmıyorum. Ancak bu hastalığın her gün farklı şekillerde kendini gösterdiğini kendi özel yaşamımda deneyimlediğimi bilmenizi isterim. Sponsorların karşıladığı zaruri tüketim giderleri çıkarıldığında KAÇUV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı) II. Aile Evi’ndeki tedavi dönemi boyunca çocukların giderleri 4.000 TL ye denk gelmektedir. Bu yıl 150 çocuğun ihtiyacının karşılanması bizlerin elindedir. Toplanacak yardımlar ile inşaatına destek olduğumuz Pendik II. Aile Evi’nde kalacak çocukların masrafları karşılanacaktır. O nedenle, yapacağım eylemin sonucunda inandığım ve değişimin bir parçası olmak isteyeceğim bir alana katkıda bulunma fikri beni çok mutlu ediyor.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer ASLI MANDALI isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)