Kampanyamın Etkisi
6 Zihinsel engelli çocuk ve genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-Özel Olimpiyatlar Türkiye-"Biz Özeliz, Bağışlayın"
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 14
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.550 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC30807
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC30807

1.550 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

150.179 /250.000 TL

Özel Olimpiyatlar Türkiye Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

2007 yılından beri gönüllüsü olduğum, sevgili ağabeyim Durducan Nevruz'un dünya çapında başarılar elde etmesine yardım eden, zihinsel engelli ya da özel eğitim gereksinimi olan birey tanımlamasından sıyrılıp sporcu kimlikleriyle bir şeyler başaran, başarmak için çalışan bireylere şans tanımayı hedefleyen Özel Olimpiyatlar için koşuyorum. Hedefimiz özel eğitim gereksinimi olan bireylerin bir yıl boyunca spor yoluyla sosyal hayata aktif katılımını sağlamak.

Özel eğitim gereksinimi olan 1 bireyin 1 yıllık sportif ve sosyal etkinliklere katılımı 250 TL' dir.

Büyük küçük her miktardan bağış, özel gereksimi olan bir bireyin sportif ve sosyal etkinliklere katılmasına destek sağlayacaktır. Bizi desteklerseniz çok sevinirim :)

Özel Olimpiyatlar Türkiye

Zihinsel engelli ya da özel eğitim gereksinimi olan birey tanımlamasından sıyrılıp sporcu kimlikleriyle bir şeyler başaran, başarmak için çalışan bireylere şans tanımak. Hedefimiz özel eğitim gereksinimi olan bireylerin bir yıl boyunca spor yoluyla sosyal hayata aktif katılımını sağlamak.

Özel eğitim gereksinimi olan 1 bireyin 1 yıllık sportif ve sosyal etkinliklere katılımı 250 TL' dir.

Eğer Birce Nevruz isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)