Kampanyamın Etkisi
1 Kanser Tedavisi Gören Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 37
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.712 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC30769
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC30769

2.712 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sadece kendim ya da yakın çevrem için fayda sağlayan biri olmanın ötesine geçme niyetim KAÇUV'un incelik kokan projelerinin umut elçisi olmamla hayat buldu. Hem bu iyilik hareketine destek olmak hem de başkalarının destek olmasına vesile olmak bir bireyi manevi anlamda doyuracak en kıymetli ve anlamlı yollardan biri.

Kendim ve yakın çevrem dışında yardıma ve desteğe muhtaç başkaları için de fayda sağlamak istediğim için; bu koşuda atacağım her adımı ve alacağım her nefesi Kanser Tedavisi Gören Çocuklar'a adadım.

Seni de bu iyilik hareketinin bir parçası olmaya ve tedavi gören çocuklarımızın umut yolunu desteklemeye davet ediyorum.

Damlalar okyanuslar yapar hatırla. Ufak ya da büyük yapacağın her yardım çok kıymetli... Çok anlamlı... Yeter ki harekete geç ve adım at.

Kendim ve minikler adına verdiğin destek için şimdiden çok teşekkür ederim.

Sevgilerimle
Seçkin

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer Ayşe Seçkin Gültekin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)