Kampanyamın Etkisi
2 Kanser Tedavisi Gören Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-KAÇUV-150 Çocuk için Umut Zamanı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 21
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.230 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: ÇOYAG Nehirin Adımları
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC30759
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC30759

6.230 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

1.737.190 /1.700.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba! Ben Leyla, 17 yaşındayım ve spor yapmayı çok seviyorum. Geçen yıl ilk kez iyilik peşinde koştum ve Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi'nin oyun odası ve mutfağının yenilenmesine katkıda bulundum.

Bu sene, arkadaşlarımla İstanbul Maratonu'nda tekrar iyilik peşinde koşmak istiyoruz. Nehir'in Adımları 2018'le (http://www.coyag.org) başlayan Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Onkoloji Servisi'nin oyun odasının tefrişi projesini sizinle birlikte gerçekleştirerek kanserli çocukların tedavi süreçlerinde çocukluklarını yaşayabilmelerine destek olmayı diliyoruz. Yardımlarınızı bekliyoruz:)

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli çocuklarımızın tedavileri maddi yetersizlikler yüzünden yarıda kalmasın diye II. Aile Evi’ni hizmete açıyoruz. Tedavi için İstanbul'a gelen çocuklarımıza sıcacık bir yuva olacak II. Aile Evi'nde bir yılda 150 çocuğumuz ve ailesini ağırlamayı hedefliyoruz. Sen de onların umudunun bir parçası olur musun?

Tedavi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi'ndeki giderleri 4.000 TL’dir.

Eğer Leyla Erden isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)