Kampanyamın Etkisi
1 çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2018-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 21
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.958 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC30606
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC30606

3.958 /165 TL

Kampanya Hedefim

470.204 /450.000 TL

Tohum Otizm Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Vodafone 40. İstanbul Maratonunda adımlarımı çalıştığım kurum olan Tohum Otizm Vakfı için atıyorum! Heyecanlıyım, hayatımın ilk maratonunda iyilik peşinde koşuyorum. 💙 Kampanyada asıl amacım anlatabildiğim kadar çok kişiye otizmi anlatmak! Ulaştığım - konuştuğum herkes eminim elinden geleni yapacak; el birliğiyle otizme farkındalık yaratacak ve Tohum Otizm Vakfında okuyan otizmli çocuklarımızın eğitim bursuna katkı sağlayacağız. Hedef bağış miktarı olarak temsili bir rakam; bir çocuğun bir seans eğitim bedeli olan 165 TL'yi göreceksiniz; her ulaştığım-konuştuğum kişiyle bu rakamın kat be kat üstünde bir bağış toplayacağımıza çok inanıyorum. Hedefleri beraber koyacak, beraber hedeflerimizi aşacağız, sizsiz mümkün değil olmaz! :) Haydi sevgili arkadaşlar, desteklerinizi bekliyorum...

Tohum Otizm Vakfı

Eğitim her çocuğun anayasal hakkı; ancak otizmli çocuklar bu haklarına ulaşamıyorlar! Otizmli çocukların tek tedavileri olan yoğun, sürekli ve özel eğitime kavuşmaları için Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu'nda eğitim almalarını sağlıyoruz. Eğitimle otizmli bir çocuk yeniden doğabilir!

1 otizmli çocuğun alacağı 1 senelik özel eğitimin maliyeti 21.220 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli 165 TL'dir.

Eğer filiz bozkan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)