Kampanyamın Etkisi
1 Çocuk

  • Yardım Projem: Antalya-2018-Koruncuk Vakfı-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 4
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 41 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: İnditex Group
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC28220
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC28220

41 /250 TL

Kampanya Hedefim

170.055 /250.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili arkadaşım,
Koruncuk Kahramanları olarak kalbimiz heyecandan küt küt atıyor. Koruncuklar için iyilik peşinde koşuyorum!
Koruncuk kimdir? Koruncuk kısaca Korunmaya Muhtaç Çocuk demektir. Yani bizim çocuklarımız ya da bizler kadar şanslı olarak aileleri ile büyüyemeyen çocuklar. Koruncuklar Bolluca Çocukköyü’nde yaşamakta, sevgiyle büyümekte ve iş sahibi olabilecek bireyler haline gelmektedirler.

Antalya-2018-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları projesini destekleyeceğim. 4 Mart 2018 günü 10km İyilik Peşinde koşacağım.
Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL, bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar. Bize düşen de onların masraflarına destek olmak. Elimizden geldiğince. Büyüğü küçüğü yok.

Bağış yapmak çok kolay.Bu mutluluğa ortak olduğun için şimdiden çok teşekkür ederim! Her çocuk sevgiyle büyümeli!

NOT: Bağış yapmak süper bir şey. Farkındalık yaratmak da bir o kadar önemli. Sizden son ricam Koruncuklardan ve bu kampanyadan en azından yakın çevrenizi haberdar etmeniz. Bakarsınız bağış yapan olur ya da daha güzeli evlat edinen olur :) Şimdiden çok teşekkürler!

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor. 2018 Antalya Maratonu'nda Koruncukköy Bolluca'da büyüyen 153 korunma ihtiyacında olan çocuk ve gencin yıllık bakım, eğitim ve sağlık giderlerine katkı sağlamak için iyilik peşinde koşuyoruz.

Hedefimiz Koruncuk Kahramanı başına Koruncuklara 2.800 TL destek olmak.

(*Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL; Koruncukların bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.) 

Eğer Yeliz Tekin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)