Kampanyamın Etkisi
1 Otizmli Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2017-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 27
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.290 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Backtofit
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC27318
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC27318

3.290 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

308.052 /389.000 TL

Tohum Otizm Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ben bu sene Vodafone 39. İstanbul Maratonu’nda, Tohum Otizm Vakfı ile birlikte koşarak adımlarımı otizmli çocukların eğitim bursu için atacağım.
Çünkü her 68 çocuktan biri otizm riski ile doğarken, nedeni saptanamayan otizmin tek tedavisinin yoğun ve sürekli eğitim olduğunun farkındayım.
Adımlarımı otizmli çocukların eğitimi için atmaya sabırsızlanırken, sen ve senin gibi duyarlı sevdiklerimin destekleri, heyecanımı günden güne arttırıyor. Bu kampanya sonunda, senin de desteğinle 20 otizmli çocuğun eğitime kavuşmasını sağlayacağız!

Tohum Otizm Vakfı

Her 68 çocuktan biri otizm riski ile dünyaya geliyor! Otizmin günümüzde bilinen tek tedavisi erken tanı, yoğun ve sürekli özel eğitimdir. Eğitim her çocuğun hakkı ama otizmli çocuklar eğitime ulaşmıyor! Eğitim alabilirlerse hayatın içinde ve bağımsız bireyler olarak hayatlarına devam edebilirler.

1 otizmli çocuğun alacağı 1 senelik özel eğitimin maliyeti 19.500 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli 152 TL'dir.

Eğer Vefa Colak isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)