• Yardım Projem: İstanbul-2017-Koruncuk Vakfı-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 1
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 100 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: ATALIAN GLOBAL SERVICES
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC24846
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC24846

100 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

953.601 /1.000.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,
Koruncuk vakfı, korunmaya muhtaç çocuklarımızın EĞİTİM, SAĞLIK ve GIDA giderlerine katkıda bulunmak için koşmak istedim, bağış yapmak, daha çok çocuğun yüzünü güldürmek, onlara aydınlık bir gelecek vermek isterseniz çok mutlu olurum.

Toplanan bağışlarla İstanbul Göktürk'ten sonra Urla'da Koruncuk Köyü açmak istiyoruz..

Daha çok çocuğumuzun yüzünü güldürmek, onlara aydınlık bir gelecek vermek sizin elinizde! Koruncuklar için en küçük bağış bile önemlidir...

Sevgiler
Burçin

Koruncuk

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor. Koruncukköy Bolluca'da büyüyen 153 korunma ihtiyacında olan çocuk ve gencin yıllık bakım, eğitim ve sağlık giderlerine destek olmak için koşuyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800 TL hedefimiz, Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.

 

(Bilgi notu: Koruncukköy Bolluca'da büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfı'na yaklaşık 20.000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

Eğer Burcin Cavusoglu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)